jan_kocbach_ofest_07

Jan Kocbach: - Jeg angrer ikke

- Jeg måtte mange runder i tenkeboksen før jeg bestemte meg, men jeg har absolutt ikke angret siden, forteller Jan Kocbach til OPN.no.


- Vi har faktisk fortsatt ikke fått inn en eneste søknad på stillingen som blir ledig når jeg gir meg etter 2 flotte år i Varegg nå til sommeren, opplyser Jan Kocbach.

- Dette til tross for at vi har hatt ute annonse både i Veivalg, på OPN.no, og på WorldofO.com. Kan det virkelig være så få der ute som er interessert i å jobbe med orientering på heltid, spør Kocbach med undring.

Redde for å ta steget
- Med all denne annonseringen tror jeg iallefall de fleste innenfor norsk orientering har fått med seg at stillingen er ledig - sannsynligvis tør ikke folk ta steget, påpeker Kocbach.

- Jeg måtte jo selv mange runder i tenkeboksen før jeg bestemte meg for å ta stillingen for 2 års tid siden - men har absolutt ikke angret siden.

- Har man muligheten til å flytte på seg, kan jeg absolutt anbefale et par år med avbrekk fra det "vanlige" livet. Det har blitt mange utrolig flotte løpeturer på fjellene rundt Bergen på dagtid, mens andre har slitt inne på jobb, reklamerer Kocbach.

Samtidig innrømmer Jan Kocbach at det til gjengjeld naturlig nok har blitt litt jobbing på kveldstid med treninger og oppfølging, slik det gjerne blir i en trenerjobb.

---

Informasjon
Jobben som trener i Varegg blir ledig i løpet av sommeren. For ytterligere informasjon ta kontakt med

Owen Westergård, leder Varegg Orientering
M: 906 15 850
jarvisx4@gmail.com

eller nåværende trener
Jan Kocbach
M:45226637
jan@kocbach.net.

Se også stillingsannonsen på nett.



Mulig relevante artikler