www.opn.no

Resultater 2011


ETTER 2014:
Resultater o-løp i inn- og utland fra og med 2014 - KLIKK HER!


Vår innholdsrike resultatservice hadde pause i 2012 og 213, mens tidligere resultater følger nedenfor.

Bedriftsresultater
Akershus - Hedmark - Hordaland
Oslo - Trondheim

Andre små og store løp i tidligere år
Resultater 2011
Resultater 2010
Resultater 2009


Desember
18 - Nisse O-løp
04 - Røsskleivaløpet - Skeidi

November
12 - KM Ultra - Telemark / Rørholtmarka
06 - Frostsprinten - Røyken
05 - Huldertrampen - Løten
05 - Kadaverløpet - Ås
05 - Per Nordheims Minneløp - Hedrum
04 - KM Natt - Østfold

Oktober
30 - KM Ultra - Buskerud / Råtassen
30 - Langtur'n - Eidskog
30 - Skiensmila
29-30 - Smålandskavlen
29 - Sprintstafett - Larvik
28 - NM Natt
23 - Marummila - Sandefjord
22 - Hardhausen - Rogaland
22 - Marumnatta - Sandefjord
22 - Sesongjakta - Kristiansand
21 - Harry Lagert Nattcup 4 (finale) - Oslo
20 - Nattjakta 3 - Austmarka
19 - KM Natt - Hordaland
16 - Dala-Dubbeln - Sammenlagt
16 - Dala-Dubbeln - Patruljeløp Ultra
15 - NM Ultra / Blodslitet (kun NM-klasser)
15 - Blodslitet (ikke NM-klasser)
15 - Dala-Dubbeln - Stafett
12 - Harry Lagert Nattcup 3 - Oslo
11 - Vestfold NattCup - 3
09 - 25-mannakorten
09 - Østerøya Rundt
08 - 25-manna
08 - Bjørnarløpet
08 - Hu & Hei - NTNUI
08 - Rondslitet
07 - Snuskeløpet - NTNUI
06 - Nattelgen - Trollelg
03-06 - Five Days Puglia - Italia
02 - Furugampen - Hamar
02 - Høstløpet - Børsa
02 - Tunevannet Rundt - Sarpsborg
02 - VC Sammenlagt Damer og Menn 2011
02 - VC Sprint - Sveits
01 - Over Skauen - Eiker
01 - BMI-Spretten - Bergen
01 - Fossumgampen - Bærum
01 - KM Klubb - Østfold
01 - VC Mellomdistanse - Sveits

September
30 - KM Natt - Nord-Trøndelag
29 - Byåsennatta - Trondheim
29 - Nattjakta 1 - Eidskog
28 - Harry Lagert Nattcup 2 - Oslo
28 - Hedmarken Nattkøpp 6
28 - Sprintcup 7 - Bergen
27 - Vestfold NattCup - 2
25 - Askerløpet - 2
25 - Jaktprøven Stafett - Tr.heim
25 - KM Ultra - Hordaland / 2-mila
25 - Norgescup jr. / O-idol - Asker
25 - Ringreven - Ringsaker
25 - VC Jaktstart / Lang - Damer - Tsjekkia
25 - VC Jaktstart / Lang - Herrer - Tsjekkia
24 - Askerløpet - 1
24 - Blodsmaken - Alta
24 - Kjempesprekken - Oslo
24 - NM Stafett junior
24 - VC Mellomdistanse - Damer
24 - VC Mellomdistanse - Herrer
22 - Wingnatta
21 - Harry Lagert Nattcup 1 - Oslo
20 - Sturlanatta - Drammen
20 - Vestfold NattCup - 1
18 - KM Lang - Vest-Agder / Merkeløpet
18 - HOK Rankingfinale
18 - KM Lang - Østfold
18 - Tour de Trondheim - 3
17 - Glåmdalsløpet
17 - KM Mellom - Akershus/Oslo
17 - KM Mellom - Hordaland
17 - Saltendilten
17 - Tour de Orientering - Jakt
17 - Tour de Orientering - Mellom
17 - Tour de Orientering - Prolog
17 - Tour de Trondheim - 2
16 - KM Natt - Tromsø
16 - Tour de Trondheim - 1
13 - KM Natt - Eikernatta
13 - KSO Høst - 4 - Kristiansand
13 - Vestfold HøstCup - 5
11 - NM Finans Stafett
11 - NM Stafett
10 - NM Mellomdistanse, finale
10 - Trolloløpet
10 - Ungdomsserie Østfold - Finale
09 - NM Mellomdistanse, kvalifisering
08 - NM Langdistanse
08 - Nordmarkskarusellen - 6
06 - KSO Høst - 3 - Kristiansand
06 - Vestfold HøstCup - 4
04 - KM Lang - Møre og Romsdal
04 - KM Stafett - Akershus/Oslo og Østfold
04 - KM Stafett - Buskerud
04 - KM Stafett - Hordaland
04 - KM Stafett - Nord- og Sør-Trøndelag
04 - KM Stafett - Nordland
04 - KM Stafett - Telemark og Vestfold
04 - Nærløp - Harstad
04 - RR - 10 - Suldal
03 - KM Lang - Akershus og Oslo
03 - KM Lang - Buskerud
03 - KM Lang - Hedmark og Oppland
03 - KM Lang - Hordaland
03 - KM Lang - Nordland
03 - KM Lang - Nord-Trøndelag
03 - KM Lang - Sør-Trøndelag
03 - KM Lang - Telemark og Vestfold
03 - KM Mellom - Østfold
01 - Nordmarkskarusellen - 5 - Oslo

August
31 - Foll-O-karusellen - 4
31 - STOK Ungdomsløp - 6
30 - AB Karusellen - 5 - Bærum
30 - KSO Høst - 2 - Kristiansand
30 - Vestfold HøstCup - 3
28 - DM Stafett - Vestlandet
28 - KM Lang - Troms / Helladysten
28 - KM Ultra - Finnmark
28 - Midt Norsk mesterskap - Stafett
28 - Søndagsløp Sarpsborg
28 - Ringerike 2-dagers - Dag 2
27 - DM Lang - Vestlandet
27 - KM Mellom - Finnmark
27 - Midt Norsk mesterskap - Lang
27 - Ringerike 2-dagers - Dag 1
26 - Midt Norsk mesterskap - Sprint
25 - Nordmarkskarusellen - 4 - Oslo
24 - Aries Cup - 4
24 - Ringerikskarusellen - 7
24 - Ungdomsserie Østfold - 4
23 - AB Karusellen - 4 - Bærum
23 - KSO Høst - 1 - Kristiansand
23 - Vestfold HøstCup - 2
21 - Hølondløpet - Leik
21 - Jakta på Hjalmar - Skien
21 - KM Sprint - Nord-Trøndelag
21 - Myrtrampen - Vang
21 - Slottet Rundt - Måren
21 - Veteranmesterskapet - Mellom
20 - KM Mellom - Møre og Romsdal
20 - KM Sprint / Tambarskj. - Sør-Trøndelag
20 - Myrsprinten - Vang
20 - U2'ern - Porsgrunn
20 - Veteranmesterskapet - Lang
20 - VM Stafett - Frankrike
19 - Veteranmesterskapet - Sprint
19 - VM Mellom finale - Frankrike
18 - STOK Ungdomsløp - 5
17 - Nærløp - Søgne og Songdalen
16 - VM Lang finale - Frankrike
16 - Vestfold HøstCup - 1
16 - VM Sprint finale - Frankrike
16 - VM Sprint kvalik. - Frankrike
14 - KM Mellom - Buskerud
14 - Kretsløp - Steinkjer
14 - Lillehammer-sprinten
14 - Nordnorsk mesterskap - Stafett
14 - VM Mellom kvalik. - Frankrike
13 - Fjelldilten - Lillehammer
13 - Nordnorsk mesterskap - Lang
13 - VM Lang kvalik. - Frankrike
12 - Nordnorsk mesterskap - Sprint
12 - Nærløp - Evje/Otra
11 - Hovedløpet - Kretsstafett
07 - Holleia Høstløp - Hønefoss
07 - Hovedløpet - Lang
06 - Hovedløpet - Sprint

Juli
31-06 - Scottish 6 Days
30-06 - Swiss Orienteering Week
22-29 - O-Ringen - Sverige
22-26 - OOCup - Slovenia
19-22 - Militært-VM
13-17 - Croatia Open
11-16 - FIN 5 - Finland
11-13 - Gränsjakten - Sverige
08-10 - Morokulien 2-dagars - Sverige
07-10 - Sørlandsgaloppen
03-08 - Euromeeting - Finland
03-08 - Kainuu O-week - Finland
02-09 - Junior-VM - Polen
02-03 - Vassfaret 2-dagers - Buskerud
01-08 - Veteran-VM - Ungarn
01-03 - Dølauka
01-03 - ICE-O - Island

Juni
28-01 - Fjord-O/Midnattsolgaloppen
24-26 - O-festivalen
24-26 - Ungdoms-EM (EYOC)
22 - Sykkel-O Asker
16-25 - Nordic Orienteering Tour
19 - Austmarkaløpet
19 - Jonsokløpet - Hønefoss
19 - Maukendilten - Øverbygd
19 - Midtsommerløpene - 3 - Vestfold
18-19 - Jukola - menn
18 - Midtsommerløpene - 2 - Vestfold
18 - Jukola - damer (Venla)
17 - Midtsommerløpene - 1 - Vestfold
15 - Sport8-serien - 3 - Østfold
14 - Pokalkamp Bergen - 4
13 - Midt-Troms 2-dagers - Sammenlagt
13 - Midt-Troms 2-dagers - 3. løp
13 - Pinseløp. Hedmarken - 3 - Andre klasser
13 - Pinseløp. Hedmarken - 3 - Norgescup jr.
13 - Pinseløpet Kongsberg - 3
13 - Vossagampen
12 - Midt-Troms 2-dagers - 2. løp
12 - Midt-Troms 2-dagers - 1. løp
12 - Pinseløp. Hedmarken - 2 - Andre klasser
12 - Pinseløp. Hedmarken - 2 - Norgescup sr.
12 - Pinseløpet Kongsberg - 2
11 - Pinseløpene Hedmarken - 1 - Norgescup
11 - Pinseløp. Hedmarken - 1 - Andre klasser
11 - Pinseløpet Kongsberg - 1
11 - St. Hanskuten - Gaula
09 - Ringerikskarusellen - 6
09 - Vossacupen - 3
08 - Foll-O-karusellen - 3
08 - Sport8-serien - 2 - Østfold
08 - TA-sprintcup - finale
07 - AB-karusell - 3 - Asker/Bærum
07 - Kristiansand Sprint-O - 4 - Finale
07 - Nordhordlandskarusellen - 5
07 - Nærløp - Ganddal
07 - NØ-karusell - 3 - Kvikne
07 - Vestfold VårCup - 9
06 - Elitserien - Sprint - Sverige
05 - KM Mellom - Hedmark og Oppland
05 - KM Mellom - Rogaland - RR8
05 - Trondheim Open - Lanng - 3
05 - Unionsmatch Stafett - Konnerud
04 - Elitserien - Mellom - Sverige
04 - KM Sprint - Hedmark og Oppland
04 - RR - 7 - Sveio
04 - Trondheim Open - Mellom - 2
04 - Unionsmatch Individuelt - Konnerud
03 - Trondheim Open - Sprint - 1
02 - Eikerløpet
02 - Elitserien - Lang - Sverige
02 - Gromløpet - Lillomarka
01 - Aries-cupen - 3 - Hedmark
01 - Sport8-serien - 1 - Østfold

Mai
31 - Kristiansand Sprint-O - 3
31 - Vestfold VårCup - 8
31 - Viking - Pokalkamp
29 - Finnemarka Vårløp - Viul
29 - Høsbjørløpet - Ringsaker
29 - Ivar-o-løpet - Tyrving
29 - Norgescup Arendal - Mellomdistanse
29 - Sølvkrokenløpet - Grane
28 - NM Sprint - Publikumsløp
28 - NM Sprint - Finale
28 - NM Sprint - Kvalifisering
26 - Grenlandskarusellen - 7 - Skeidi-mila
26 - Holtbakkenjaget - Tromsø
26 - Nordmarkskarusellen - 3
26 - STOK Ungdomsløp - 2
25 - Aries-cupen - 2
25 - Foll-O-karusellen - 2
25 - Ringerikskarusellen - 5
24 - AB-karusell - 1
24 - Bergen Sprintcup - 4
24 - Kristiansand Sprint-O - 2
24 - TA-sprintcup - 4
24 - Vestfold VårCup - 7
22 - KM Stafett - Aust-Agder
22 - KM Stafett - Rogaland
22 - Knut Valstads Minneløp - Oslo
22 - Kretsløp - Bø
22 - Kretsløp - Søgne og Sogndalen
22 - Mo 2-dagers - dag 2
22 - Odda 2-dagers - dag 2
22 - Tradisjonsbæreren - Byåsen
21 - 15-stafetten
21 - KM Lang - Rogaland - RR 6
21 - KM Mellom - Aust-Agder
21 - KM Mellom - Nord-Trøndelag
21 - KM Mellom - Sør-Trøndelag
21 - Kretsløp - Vallset/Stange
21 - Mo 2-dagers - dag 1
21 - Odda 2-dagers - dag 1
19 - Grenlandskarusellen - 6 - Poengjakta
19 - Nordmarkskarusellen - 2
19 - Ringerikskarusellen - 4
19 - STOK Ungdomsløp - 1
18 - Foll-O-karusellen - 1
18 - Hedmarken Sprint Cup - Sluttstilling
18 - Hedmarken Sprint Cup - 4
18 - KM Sprint - Østfold
15 - Freidigstafetten
15 - Hedrumløpet
15 - KM Sprint - Oslo og Akershus
15 - Kompisstafetten - Samnanger
15 - Pre-O - Lierbygda (word-fil)
15 - Sørlandsmesterskapet - Lang
15 - Varteigløpet
15 - VM-testløp - Lang
14 - Bjørkspretten - Verdal
14 - Hamla Grand Prix - Samnanger
14 - Holmenkollstafetten - Gateløp
14 - Myrsiget - Emblem
14 - POL-sprinten - Porsgrunn
14 - Sørlandsmesterskapet - Mellom
14 - Våronnløpet
14 - VM-testløp - Mellom
12 - Drammen City Cup - 4
12 - Grenlandskarusellen - 5
12 - Nordmarkskarusellen - 1
12 - TA-sprintcup - 3
12 - Trondheim Sprintcup - 5
12 - Vossacup - 1
11 - KM Sprint - Sogn og Fjordane
11 - Ringerikskarusellen - 3
11 - Sykkel-O Vikersund
11 - Østfoldsprinten - 4
10 - Kristiansand Sprint-O - 1
10 - Oslo City Cup - 5 - Finale
10 - Sprint og Nybeg. karusell - Hordaland
10 - Sprintkamp - 2 - Rogaland
10 - Vestfold VårCup - 6
08 - Birkenes Nærløp
08 - Blåveisløpet - Frol
08 - Hedmarken Sprint Cup - 3
08 - KM Mellom - Telemark og Vestfold
08 - KM Ultra - Rogaland
08 - Langdistanse Skåla
08 - Sprintstafett - Fana (excel-fil)
08 - Vårløpet - Oslo
07 - Bokkerittet
07 - KM Sprint - Hordaland
07 - KM Sprint - Rogaland
07 - KM Sprint - Telemark og Vestfold
07 - Kvist-Kvaset, Akershus
07 - Sentrumsløpet - Gateløp - Oslo
07 - Vårsleppet Jaktstart - Bjugn
07 - Vårsleppet - Bjugn
06 - KM Hedmark - Natt
05 - Drammen City Cup - 3
05 - Grenlandskarusellen - 4 - jaktstart
05 - Grenlandskarusellen - 4 - prolog
05 - Ringerikskarusellen - 2
05 - Trondheim Sprintcup - 4
04 - Aries-cupen - 1
04 - Østfoldsprinten - 3
03 - Bergen Sprintcup - 3
03 - Oslo City Cup - 4
03 - Saltensprinten - 1
03 - Sprintkamp - 1 - Rogaland
03 - Vestfold VårCup - 5
01 - Høiåssuget
01 - Saltenkarusellen - 1
01 - Skjærgårdsløpet - dag 2 - Tønsberg
01 - Vikesprinten - Vikebygd
01 - Vårløpet - Stjørdal
01 - Vårsprinten - Molde
01 - Åpningsløpet - Viul

April
30 - 1. mai - 10Mila
30 - Odalsløpet
30 - RR2 Sprint
30 - Råskinnet - Terrengløp - Oslo
30 - Skjærgårdsløpet - dag 1 - Tønsberg
28 - Drammen City Cup - 2
28 - Grenlandskarusellen - 3
28 - Pokalkamp Bergen - 1
28 - Trondheim Sprintcup - 3
27 - KOK nærløp
27 - Østfoldsprinten - 2
26 - Oslo City Cup - 3
26 - TA-sprintcup - 2
26 - Vestfold VårCup - 4
25 - Ringerikskarusellen - 1
24-25 - Elitserien - Sverige
21-25 - Five-O - Sverige
21-25 - JK - England
21-25 - Prague Easter - Tsjekkia
21-25 - Påskeløp - Danmark
21-25 - Tour de Värmland - Sverige
21-22 - Stigtomtakavlen
17 - SM Gotland - Sprint finale
17 - Vestfold 2-dagers - 2
16 - Norgescup Larvik - Sprint
16 - SM Gotland - Sprint kval.
16 - Vestfold 2-dagers - 1
15 - Norgescup Larvik - Natt
15 - SM Gotland - Natt
14 - Drammen City Cup - 1
14 - Grenlandskarusellen - 2
14 - Trondheim Sprintcup - 2
13 - Sprintkarusell AAOK - 1
13 - TA-sprintcup - 1
13 - Østfoldsprinten - 1
12 - Armfeldtnatta
12 - Bergen Sprintcup - 2
12 - O-Rally
12 - Oslo City Cup - 2
12 - Tyrinatta
12 - Vestfold VårCup - 3
11 - Hedmarken Sprint Cup - 2
10 - Kristtornløpet
10 - RR 1
09 - KM Rogaland - Natt
09 - Per Magne Kyvik's Minneløp
07 - Grenlandskarusellen - 1
07 - Trondheim Sprintcup - 1
06 - Hedmarken Nattkøpp - 1
06 - Hedmarken Sprint Cup - 1
06 - KM Vest-Agder - Natt
05 - Oslo City Cup - 1
05 - Ås by Night & Fog Cup - Finale
01-04 - Halden treningskonkurranser

Mars
25-27 - MOC - Italia
25-27 - Spring Cup - Danmark
22 - Ås by Night & Fog Cup - løp nr. 7
20-28 - Ski-O - VM - Sverige
13-14 - Nordjysk 2-Dages - Danmark
08 - Ås by Night & Fog Cup - løp nr. 6
05-08 - POM - Portugal "O" Meeting

Februar
20 - Ski-O - NM - Publikumsløp
20 - Ski-O - NM - Lang
19 - Ski-O - NM - Publikumsløp
19 - Ski-O - NM - Mellom
15 - Ås by Night & Fog Cup - løp nr. 5
02 - TV-Cupen - 1
01 - Ås by Night & Fog Cup - løp nr. 4
01-06 - Ski-O - EM, Jr.VM, U-EM

Januar
23 - Göteborg Open Jaktstart Damer - Menn - Kun løpet
22 - Göteborg Open Sprint Kvalik - Finale
21 - Göteborg Open Blue White Night
18 - Ås by Night & Fog Cup - løp nr. 3
16 - Ski-O - NM Stafett
15 - Ski-O - Hovedløpet og norgescup
08-15 - Ski-O Tour, Østerrike og Slovakia
02 - Ski-O - Sprintstafett, Hadeland
02 - Ski-O - Sprint, Hadeland

Resultater 2010 - Resultater 2009

 




Mulig relevante artikler