www.opn.no

Resultater 2009


ETTER 2014:
Resultater o-løp i inn- og utland fra og med 2014 - KLIKK HER!


Vår innholdsrike resultatservice hadde pause i 2012 og 213, mens tidligere resultater følger nedenfor.

Bedriftsresultater
Akershus - Hedmark - Hordaland
Oslo - Trondheim

Andre små og store løp i tidligere år
Resultater 2011
Resultater 2010
Resultater 2009


Desember
29 - Marsipanløpet
26 - Romjulsløpet - Førde
26 - Romjulsløpet - Stord
19 - Gløggløpet
16 - Vinter-Tiomila - 5
13 - Nisse O-løpet
12 - Ribbe & Loff
12 - Ås by Night & FC - 3
08 - Ås by Night & FC - 2
05 - Røsskleivaløpet
02 - Vinter-Tiomila - 4

November
24 - Ås by Night & FC - 1
21 - Høiås Trimtex NC - 1
18 - Vinter-Tiomila - 3
14 - Rørholtmarka Rundt
11 - Vinter-Tiomila - 2
08 - Skiensmila
07 - Kadaverløpet
07 - Kneskjælven
07 - O-galla - prisvinnere
07 - Per Nordheims Minneløp / KM Ultra - VE
04 - Nattjakta - finale
03 - BSK By Night - 4
01 - Frostsprinten
01 - Bjørnarløpet

Oktober
31 - Huldertrampen
31 - Over Skauen
31 - Rolands Minneløp
28 - Nattjakta - 5
27 - BSK By Night - 3 / Vinter-Tiomila 1
25 - Marum-mila
24 - Hardhausen
21 - Nattcup Bergen - 1
21 - Nattjakta - 4
20 - BSK By Night - 2
17 - Blodslitet
17 - Veteran-VM - Lang
13 - BSK By Night - 1
11 - Furugampen
11 - Veteran-VM - Sprint
11 - Østerøya Rundt
10 - 25manna
10 - Fossumgampen
10 - Rondslitet
07 - Nattjakta - 3
06 - Vestfold Nattcup - 1
04 - Aries Cupen - finale
03 - Hu & Hei - Gampeløpet
04 - Tunevannet rundt
03 - Hu & Hei - Snuskeløpet
03 - Kjempesprekken
03 - SOLnedgangen
02 - Harry Lagerts Nattcup - finale

September
30 - Nattjakta - 2
29 - BMI-spretten
27 - Graneløpet, KM-ultra, AA
27 - Fjellgjeita
27 - Jaktprøven
27 - Rankingfinale, HO
27 - Ringreven
27 - World Cup - sprint
26 - Blodsmaken
26 - Finn Skedsmos Minne...
26 - Notodden, kretsløp
26 - Salsås Grand Prix
26 - Slottet rundt
26 - Tyttebærtrampen
26 - World Cup - mellom
25 - KM-natt, NT
25 - KM-natt, TE
25 - KM-natt, ØF
24 - KM-natt, AO, BU
23 - Harry Lagerts Nattcup - 3
23 - Nattjakta - 1
20 - Blåbærløpet - Tønsberg
20 - Bokkerittet
20 - Høstsprinten - Molde
20 - KM-ultra, HO
20 - Sørlandsmesterskapet - lang
20 - Tour de Tr.heim - mellom
19 - Høstløp - Kongsberg
19 - KM-mellom, ØF
19 - Sørlandsmesterskapet - mellom
19 - Tour de Tr.heim - lang
18 - Tour de Tr.heim - sprint
16 - Harry Lagerts Nattcup - 2
16 - Hedmarken Nattkøpp - 2
15 - Sturlanatta
13 - Austmarkaløpet
13 - KM-ultra, FI
13 - NM Stafett
13 - Rekruttenes O-dag / Monolitten Grand Prix
13 - Skautreffen
12 - KM-mellom, FI
12 - NM Mellom sr. + jr.
12 - NM Publikumsløp - Trolltjønnløpet
12 - Nydalten
12 - Nydalten - nattløp
11 - NM Mellom kval.
11 - NM Langdistanse jr.
10 - NM Langdistanse sr.
09 - Harry Lagerts Nattcup - bonusløp
09 - Hedmarken Nattkøpp - 1
06 - Askøy - kretsløp
06 - Drammensløpet
06 - KM-klubb staf, ØF
06 - KM-mellom, AO
06 - KM-stafett, HE, OP
06 - KM-stafett, NT, ST
05 - KM-lang HE, OP
05 - KM-lang NO
05 - KM-lang NT
05 - KM-lang ST
05 - KM-mellom RO
05 - KM-ultra SF
05 - Liersprinten
04 - KM-natt NO
04 - KM-sprint ST
02 - Harry Lagerts Nattcup - 1

August
30 - NM-stafett jr.
30 - Veteranmester. - mellom
29 - NM-sprint
29 - Veteranmester. - lang
26 - KM-sprint AO
23 - KM-staf. AO, BU, ØF
23 - KM-staf. TE, VE
23 - MNM - Stafett
23 - Vestlandsmest. - Stafett
23 - VM - Lang
22 - KM-lang AAOK
22 - KM-lang AO, BU
22 - KM-lang TE, VF
22 - KM-lang ØF
22 - MNM - Lang
22 - Vestlandsmest. - Lang
21 - MNM - Sprint
21 - MNM - Sprint
21 - VM - Stafett
20 - VM - Sprint
20 - VM - Sprint Q
19 - VM - Mellom
17 - VM - Lang Q
16 - Fjelldilten
16 - KM-sprint - Nord-Tr.
16 - KM-stafett - Hordaland
16 - Romeriksløpet
16 - Sport8-sprintstafett
16 - Trøskenløpet
16 - VM - Mellom Q
15 - KM-lang - Hordaland
15 - Larviksprinten
15 - Lillehammersprinten
15 - NNM - Lang
14 - KM-sprint - Hordaland
14 - NNM - Sprint
12 - Hovedløpet - Stafett
09 - Euromeet. - Staf. - D - H
09 - Hovedløpet - Lang
08 - Euromeet. - Lang - D - H
08 - Hovedløpet - Sprint
07 - Euromeet. - Mellom - D - H
02 - Myrtrampen
02 - Ringerike 2-dagers - 2
01-02 - 43-Kavlen
01 - Myrsprinten
01 - NM Ultralang
01 - Ringerike 2-dagers - 1

Juli
19-24 - O-Ringen
19 - World Games - Stafett
18 - World Games - Mellom
17 - World Games - Sprint
11 - VM junior - Stafett
11 - Ålen Fjell-O
10-12 - O-Land
10 - VM junior - Mellom
09 - VM junior - Mellom kval.
07 - VM junior - Lang
06-11 - Dolomites 5 Days
06 - VM junior - Sprint
05 - Dølaspretten
05-11 - Sørlandsgaloppen
05 - VM-uttak / CC Lang
04 - Dølasprinten
04-07 - Midnattsolgaloppen
04-05 - Morokulien 2-dagers
04 - VM-uttak / CC Sprint
03 - Døladilten
03 - VM-uttak / CC Mellom

Juni
28 - O-festivalen - stafett
27 - O-festivalen - lang
26 - O-festivalen - mellom
14 - KM-mellom, HE
14 - KM-mellom, NO
14 - Lardal - kretsløp
14 - Unionsmatchen
13-14 - Jukola
13 - KM-ultra, NO
13 - Unionsmatchen
12 - KM-sprint, NO
11 - Forssa Games
10 - Foll-O-karusellen 3
10 - NOM - Sprint
09 - NOM - Mellom
07 - Førdebodstikka
07 - Hjalmarjakta - dag 2
07 - KM-mellom Møre & R.
07 - KM-ultra Rogaland
07 - Modum - Kretsløp
07 - NOM - Stafett
07 - Skumsjøstafetten
06 - Gjø-Vard-Løpet
06 - Hjalmarjakta - dag 1
06 - KM-mellom Sogn & Fj.
06 - KM-sprint Rogaland
06 - NOM - Lang
02 - Kristiansand Sprint 4
01 - Pinse Hedmark 3
01 - Pinse Kongsberg 3

Mai
31 - Pinse Hedmark 2
31 - Pinse Kongsberg 2
30 - Harstad - mellom
30 - Harstad - sprint
30 - Pinse Hedmark 1
30 - Pinse Kongsberg 1
28 - Tr.heim Sprintcup finale
27 - Foll-O-karusellen 2
27 - Sport8 - Ungdom. 1
26 - Kristiansand Sprint 3
24 - Bø - kretsløp
24 - Freidigstafetten
24 - Knut Valstads Minneløp
24 - NOM-uttak / CC Lang
23 - 15-Stafetten
23 - NOM-uttak / CC Mellom
23 - Tamberskjelven - KM mellom, ST
21 - Eikerløpet
21 - NOM-uttak / CC Sprint
20 - Hedmarken Sprint 4
20 - Rotekoppen
19 - Kristiansand Sprint 2
16 - Gromløpet
16 - Sølvkrokenløpet
16 - Våronnløpet
13 - Aries Cupen 2
13 - Foll-O-karusellen
13 - Trondheim Sprintcup 5
13 - Vest-Agder - KM mello.
13 - Østfoldsprinten 3
12 - Oslo City-Cup 5
12 - Vest-Agder - KM sprint
10 - Finnskog. 3-dg. - lang
10 - Tour de O. - lang
10 - Tr.heim Open - lang
10 - Vest-Agder - KM stafett
10 - Vårløpet
09 - Finnskog. 3-dg. - sprint
09 - Gimle 2-dg. - dag 1
09 - Hordaland - KM mellom
09 - Telemark + Vestfold - KM mellom
09 - Tour de O. - mellom
09 - Tour de O. - prolog
09 - Tr.heim Open - mellom
09 - Vest-Agder - KM lang
08 - Finnskogen 3-dg. - natt
08 - Tr.heim Open - sprint
08 - Vest-Agder - KM natt
07 - Trondheim Sprintcup 4
06 - Hedmarken Sprint 3
06 - Østfoldsprinten 2
05 - Bergen Sprintcup 3
05 - Kristiansand Sprint 1
05 - Oslo City-Cup 4
03 - Smaaleneneløpet
03 - Vårløpet
02 - Lørdagskjappen
01 - Høiåssuget
01 - Kvist-Kvaset
01 - POL-sprinten
01 - Vikesprinten

April
30 - Trondheim Sprintcup 3
29 - Nærløp - Steinsland
29 - Østfoldsprinten 1
29 - Hedmarken Sprint 2
28 - Bergen Sprintcup 2
28 - Oslo City-Cup 3
26 - Blåveisløpet
25-26 - Norwegian Spring
25 - Torridalsløpet
25 - Vårsleppet
23 - Trondheim Sprintcup 2
22.04 - KM-sprint Aust-Agder
21 - Bergen Sprintcup 1
21 - Oslo City-Cup 2
21 - Vestfold VårCup 2
19 - Ganddal - kretsløp
19 - Skøynarkjappen
18-19 - Skjærgårdsløpet
18-19 - 10Mila
16 - Trondheim Sprintcup 1
15 - Tyrinatta
14 - Ås by Night & Fog Cup
14 - Oslo City-Cup 1
14 - Vestfold VårCup 1
10-13 - Tour de Värmland
10-13 - JK
10-12 - Prague Easter
09-11 - Påskeløb
04 - Jubileumsløpet
04 - Craft Cup - sr. + jr.
03 - NM-natt
01 - AAOK Sprint 1
01 - Hedmarken Sprint 1

Mars
29 - Spring Cup - stafett
29 - Kristtornløpet
28 - Spring Cup - lang
28 - PM Kyviks minneløp
27 - Spring Cup - natt
27 - KM natt Hordaland
15 - Nordjysk 2-dages
14 - Nordjysk 2-dages




Mulig relevante artikler