
Anders Nordberg stempler på siste post i VM mellomdistanse i Tsjekkia 2008. Foto: Geir Nilsen/OPN.no.
Tar hatten av for Anders Nordberg
* Bruk vennlige ord og uttrykk.
* Personangrep tolereres ikke.
* Innlegg som etter skjønn går over streken risikerer sletting helt eller delvis.
* OPN.no anmoder om at innlegg skrives under fullt navn.
Mulig relevante artikler
-
HWRHrLuxFCfPbQSkrevet av MTKdzXFJAcEErjxpH (klimawent AT klimawent DOT waw DOT pl) [2011-12-14]That's a smart way of looikng at the world.
[Svar]
-
-
AnderSkrevet av :) [2011-11-04]er en av de idretts mennene i Norge som virkelig er et godt forbilde for alle
[Svar]
-
og de andreSkrevet av Anonym [2011-11-04]Mer eller mindre alle toppidrettsutøverne såvel som mosjonistene i Norsk Orientering gjør som Anders. Flott at Varden trekekr fram et eksempel på denne kulturen for fair-play.
[Svar]
-
hæ?Skrevet av ao [2011-11-04]hva med alle de norske som var/er lommekjente i området der VM sprinten gikk i Trondheim? ingen trakk seg fra det arrangementet. eller hva med world-cup løp i holmenkollen? det bør iallefall de fleste osloboende o-løperne trekke seg fra. altfor mange løp, også viktige, går i områder der mange er kjent fra før. NM i Maridalen? Hvor mange treninger, treningsløp, nordarkskaruseller osv har ikke vært arrangert der?
[Svar]















