www.opn.no

Resultater 2010


ETTER 2014:
Resultater o-løp i inn- og utland fra og med 2014 - KLIKK HER!


Vår innholdsrike resultatservice hadde pause i 2012 og 213, mens tidligere resultater følger nedenfor.

Bedriftsresultater
Akershus - Hedmark - Hordaland
Oslo - Trondheim

Andre små og store løp i tidligere år
Resultater 2011
Resultater 2010
Resultater 2009



Desember
31 Nyttårsløpet (Moss)
26 Tøffen (Larvik)
19 Nisse O-løp (Vang)

November
17 Høst-Tiomila - 8
15-19 Ski-O - Swedish Ski-O Tour
13 Rørholtmarka Rundt
12 Ski-O - Venabu Open - Dag 2
11 Ski-O - Venabu Open - Dag 1
10 Høst-Tiomila - 7
10 Nattjakta - 7 - Finale (Hedmark)
07 Frostsprinten
06 Huldertrampen (Løten)
06 KM Ultra - VE / Per N. Minneløp
03 Høst-Tiomila - 6
03 Nattjakta - 6 (Hedmark)

Oktober
31 KM Ultra - TE / Skiensmila
30-31 Smålandskavlen
30 Kneskjælven (Svelvik)
30 Pollicup - Totalt (Skeidi)
30 Pollicup - 5 (Skeidi)
27 Nattjakta - 5 (Hedmark)
26 Kinokarusellen 2010 (Skien)
24 Råtassen (Asker/Røyken)
23 Hardhausen (Sandnes)
23 Pollicup - 4 (Skeidi)
22 Harry Lagerts Nattcup - 4 / Finale (Oslo)
20 Nattjakta - 4 (Hedmark)
16 Blodslitet
14 Pollicup - 3 (Skeidi)
13 Harry Lagerts Nattcup - 3 (Oslo)
13 Nattjakta - 3 (Hedmark)
12 KM Natt - VE / Vestfold NattCup - 3
10 25mannakorten (Sverige)
10 Østerøya Rundt
10 Verdenscup - Sprint - Sveits
09 25manna (Sverige)
09 Rondslitet
09 Verdenscup - Mellom - Sveits
07 Pollicup - 2 (Skeidi)
06 Nattjakta - 2 (Hedmark)
03 Furugampen
03 Hu & Hei - Gamp (NTNUI)
03 Høstløpet (Børsa)
03 Marummila (Sandefjord)
03 Verdenscup - Lang - Frankrike
02 Finn Skedsmos Minneløp (Hadeland)
02 Kjempesprekken (OSI)
02 KM Ultra - TR
02 Marumsprinten (Sandefjord)
02 Over Skauen (Eiker)
02 Hu & Hei - Snusk (NTNUI)
01 KM Natt - TR

September
30 Pollicup - 1 (Skeidi)
29 Byåsennatta
29 Harry Lagerts Nattcup - 2 (Oslo)
29 Nattjakta - 1 (Hedmark)
28 Vestfold NattCup - 2
26 Askerløpet
26 Blåbærløpet (Tønsberg)
26 JEC - Lang
26 KM Stafett - VA
26 KM Staf. Lag - VA (*.xls)
26 Ringreven (Ringsaker)
26 Tour de Trondheim - 2
26 Tunevannet Rundt (Sarpsborg)
25 ARIES-cupen - 5
25 Ivar-O-løpet (Tyrving)
25 JEC - Stafett
25 KM Lang - VA
25 KM Natt - ST / Tour de Trondheim - 1
25 Salsås GP (Larvik)
25 SOLnedgangen (Sarpsborg)
24 JEC - Sprint
24 KM Natt - HE / Hedmarken Natt Køpp - 4
24 KM Natt - NT
23 KM Mellom - VA
22 Harry Lagerts Nattcup - 1 (Oslo)
22 Løpskarusell (*.doc - Førde)
22 Wingnatta
21 KM Sprint - VA
21 Sprintcup (Bergen)
21 Vestfold NattCup - 1
19 Jaktprøven - (Freidig)
19 NM Stafett
19 Slottet Rundt
18 Høgås-Sprinten (Notodden)
18 NM Mellom - finale senior
18 NM Mellom - kval. senior
18 NM Mellom - junior
18 Skautreffen (Østfold)
17 KM Natt - TE
16 Grenlandskarusellen
16 Ringerikskarusellen - 10
15 Hedmarken Natt Køpp - 3
15 Løpskarusell (Førde)
14 Kristiansand Sprint O - Jaktstart
14 Kristiansand Sprint O - Finale
14 Vestfold HøstCup - 5
12 NM Stafett junior
12 Norgescup senior
12 NTG-cupen - Sammenlagt
12 Rekruttenes O-dag (Oslo)
12 Trolloløpet
11 Høst-Sprint (Skeidi)
11 NM Langdistanse
11 NM Lang Publikumsløp
09 Grenlandskarusellen
09 Nordmarkskarusellen - 6
09 Ungdomsløp - 7 (Tr.lag)
08 Follokarusellen - 5
08 Løpskarusell (*.doc - Førde)
08 Ringerikskarusellen - 9
07 Kristiansand Sprint - 3
07 Vestfold HøstCup - 4
05 KM Lang - AO
05 KM Lang - TR
05 KM Stafett - BU
05 KM Stafett - HE / OP (Bokkerittet)
05 KM Stafett - HO (doc)
05 KM Stafett - NO
05 KM Stafett - NT / ST
05 KM Stafett - RO
05 KM Stafett - TE / VE
04 KM Lang - BU
04 KM Lang - HE
04 KM Lang - HO
04 KM Lang - NO
04 KM Lang - NT
04 KM Lang - RO
04 KM Lang - TE / VE
04 KM Lang - ØF
04 KM Mellom - AO
04 KM Mellom - FI
04 Merkeløpet (Oddersjaa)
03 KM Sprint - HE
03 KM Natt - NO
02 Grenlandskarusellen
02 Nordmarkskarusellen - 5
02 Ringerikskarusellen - 8
02 Ungdomsløp - 6 (Tr.lag)
01 Hallingtreffen - 5
01 Karusell - 6 (Gaula)
01 KM Sprint - AO

August
31 AB-karusellen - 5
31 Kristiansand Sprint - 2
31 Vestfold HøstCup - 3
29 Hølondløpet
29 KM Lang - MR
29 Senjaløpet
29 Veteranmest. - Mellom
29 U2'ern (Porsgrunn)
28 Birkebeinerrittet
28 KM Klubb - Østfold
28 Nord-Østerdalsmest.
28 NM - Ultralangdistanse
28 Veteranmest. - Lang
26 Grenlandskarusellen (xls)
26 Nordmarkskarusellen - 4
26 Ungdomsløp - 5 (Tr.lag)
25 ARIES-cupen - 4
25 Follokarusellen - 4
25 Løpskarusell (Førde)
25 Ringerikskarusellen - 7
24 Kristiansand Sprint - 1
22 KM Stafett - AO / ØS
22 Midt-Norsk - Stafett
22 Modum 2-dagers - 2
22 Myrtrampen
22 Sørlandsmest. - Lang
22 Vestlandsmest. - Stafett
21 KM Mellom - ØF
21 Midt-Norsk - Lang
21 Modum 2-dagers - 1
21 Myrsprinten
21 Sørlandsmest. - Mellom
21 Vestlandsmest. - Lang
20 Midt-Norsk - Sprint
20-22 Euromeeting
17-20 Militært VM
15 Holleia Høstløp
10-13 Hovedløpet
09-14 WOC Tour
08-15 VM - WOC
01-06 World Masters / Vet.-VM

Juli
25-30 O-Ringen
24-25 Ålen 2-dagers
20-23 Student-VM
20-22 Tour de Värmland
18 - Fjelløpet Vinje - 2
17 - Fjelløpet Vinje - 1
14-18 - Fjord-O / Nordvestg.
11-17 - VM + Jr.VM MTB-O
09-11 - O-Land
08-11 - Sørlandsgaloppen
05-10 - Junior-VM
04 - Dølauka - Totalt
04 - Dølaspretten
04 - Morokulien 2dg. - Totalt
04 - Morokulien 2dg. - 2
04 - Nord-Norsk Mest. - Staf.
04 - Ungd.-EM (EYOC) - Sprint
04 - VM-uttak - NC - Lang
03 - Dølasprinten
03 - Morokulien 2dg. - 1
03 - Nord-Norsk Mest. - Lang
03 - Ungd.-EM (EYOC) - Staf.
03 - VM-uttak - NC - Mellom
03-04 - Ådal 2-dagers
02 - Døladilten
02 - Nord-Norsk Mest. - Sprint
02 - Ungd.-EM (EYOC) - Lang
02 - VM-uttak - NC - Sprint

Juni
27 - O-festivalen - Stafett
26 - O-festivalen - Lang
25 - O-festivalen - Sprint
20 - Elde-stafetten
20 - Fjelldilten
20 - Jonsokløpet
20 - KM Lang - SF (doc)
20 - Midtsommerløpene - 3
19 - St. Hanskuten
19-20 - Jukola - H
19 - Jukola - D
19 - KM Lang - FI
19 - KM Stafett - SF
19 - Lillehammersprinten
19 - Midtsommerløpene - 2
19 - Ringeriksløpet
18 - Midtsommerløpene - 1
17 - Nordic Tour - 1
17 - Ungdomsløp - 4
16 - Lagsmesterskap - Førde
16 - Nærløpskarusell 5 - AAOK
13 - Drangedalsløpet
13 - Ganddal - Kretsløp / RR12
13 - Huldersprinten
13 - Høsbjørløpet
13 - KM Mellom - NO
13 - Trondheim Open - 3
13 - Varanger 2-dg. - 2 (xls)
13 - Vossagampen
12 - Bø - Kretsløp
12 - Gimle - Kretsløp
12 - Hadelandsløpet
12 - KM Mellom - RO / RR11
12 - KM Ultra - NO
12 - Trondheim Open - 2
12 - Varanger 2-dg. - 1 (xls)
11 - KM Sprint - NO
11 - Trondheim Open - 1
10 - Ungdomsløp - 3 (Tr.heim)
09 - ARIES-cupen - 3
08 - AB-karusell - 3
08 - Vestfold Vårcup - 8
06 - Byastafetten
06 - Drammensløpet
06 - Gromløpet
06 - KM Stafett - TR
06 - KM Stafett jr. - ST
06 - KM Ultra - RO / RR10
06 - Sport8Stafetten - Larvik
06 - Synnlitråkket
06 - Tradisjonsbæreren
05 - EM - Lang - K
05 - EM - Lang - M
05 - Jubileumsløp - Eidsvoll
05 - KM Mellom - TR
05 - KM Sprint - RO / RR9
05 - Larviksprinten
05 - Lørdagsløpet - Fr.stad
04 - EM - Mellom - K
04 - EM - Mellom - M
03 - Nordmarkskarusellen - 3
03 - Skeidimila / GK 8
02 - EM - Stafett - K
02 - EM - Stafett - M
02 - Rotekoppen
01 - AB-karusell - 2
01 - EM - Mellom Q - K
01 - EM - Mellom Q - M

Mai
31 - EM - Lang Q - K
31 - EM - Lang Q - M
30 - Alta 2-dagers
30 - EM - Sprint F - K
30 - EM - Sprint F - M
30 - EM - Sprint Q - K
30 - EM - Sprint Q - M
30 - Finnemarka - Vårløp
30 - Hedrumløpet
30 - KM Mellom - MR
30 - KM Mellom - NT
30 - KM Mellom - ST / Tambarskjelven
30 - Knut Valstads Minneløp
30 - Kompisstafetten
30 - RR8
30 - Sørløpene - 2
30 - Tour de O - dag 2
30 - Vallset/Stange
29 - 15Stafetten
29 - Alta 2-dagers
29 - Freidigstafetten
29 - Hamla Grand Prix
29 - RR7
29 - Sørløpene - 1
29 - Tour de O - dag 1
29 - Tour de O - prolog
27 - Nordmarkskarusellen - 2
27 - Ringerikskarusellen - 6
26 - ARIES-cupen - 2
26 - Follokarusellen - 2
26 - Østfoldsprinten - Finale
25 - Kristiansand Sprint O - 4
24 - Uttak Jr. VM - Mellom
24 - Pinseløpene - Hedm. - 3
24 - Pinseløpet - Kong. - 3
23 - Uttak Jr. VM - Lang
23 - Pinseløpene - Hedm. - 2
23 - Pinseløpet - Kong. - 2
22 - Pinseløpene - Hedm. - 1
22 - Pinseløpet - Kong. - 1
20 - Nordmarkskarusellen - 1
20 - Trondheim Sprint. - Finale
19 - KM Sprint - AA
19 - Ringerikskarusellen - 5
19 - Østfoldsprinten - 3
18 - AB-karusell - 1
18 - Kristiansand Sprint O - 3
18 - Vestfold Vårcup - 6
16 - Frol - Nasjonalt løp
16 - Frol - Norgescup
16 - Kvist-Kvaset
15 - Folloløpet
15 - Frol - Nasjonalt løp
15 - Frol - Norgescup
15 - Lørdagsløp - Sarpsborg
13 - Eikerløpet
13 - NM Sprint - Finale
13 - NM Sprint - Kval.
13 - Nydalten
11 - Kristiansand Sprint O - 2
11 - Oslo City Cup - 5
11 - Vestfold Vårcup - 5
09 - Jakta på Hjalmar
09 - Magne Lystads minneløp
09 - Myrsiget
09 - RR 6. løp - Mellom
09 - Vårløpet - Kolbotn
09 - Vårløpet - Stjørdal
08 - Glåmdalsløpet
08 - Holmenkollstafetten
08 - Høiåssuget
08 - KM Sprint - HO
08 - KM Sprint - TE / VE
08 - NM-Testen
08 - RR 5. løp - Sprint
08 - Trondheim Sprintcup - 5
08 - Vårløpet - Bækkelaget
06 - Grenlandskarusellen - 5
06 - Ringerikskarusellen - 4
05 - Follokarusellen - 1
05 - KM Sprint - SF (.doc)
05 - KM Sprint - ØF
04 - Kristiansand Sprint O - 1
04 - Oslo City Cup - 4
04 - Vestfold Vårcup - 4
02 - Austmarkaløpet
02 - Skjærgårdsløpet - 2
02 - Skålasprinten
01-02 - 10Mila
01 - Bygdestafetten (.xls)
01 - Skjærgårdsløpet - 1

April
29 - Grenlandskarusellen - 4
29 - Trondheim Sprintcup - 4
28 - ARIES-cupen - 1
28 - Førde - Nærløp
28 - TA Sprint Cup - finale
28 - Østfoldsprinten - 2
27 - Drammen City Cup - 4
27 - Hedmark Natt Køpp - 2
27 - NTG-CUP - 1
27 - Oslo City Cup - 3
27 - Sunnhordland rank. - 2
27 - Vestfold Vårcup - 3
25 - KM Sprint - NT
25 - Smaaleneneløpet
25 - Vårsleppet - 3
24 - Lørdagskjappen
24 - Vårsleppet - 1 + 2
22 - Grenlandskarusellen - 3
22 - Trondheim Sprintcup - 3
21 - Armfeldtnatta
21 - Drammen City Cup - 3
21 - Løpskarusell - SF (.doc)
21 - Tyrinatta
21 - Østfoldsprinten - 1
20 - Oslo City Cup - 2
20 - Sprintcup Bergen - 2
20 - Sunnhordland rank. - 1
20 - Vestfold Vårcup - 2
19 - Hedmarken Sprint - 4
18 - Norwegian Spring - SOLr.
17 - Norwegian Spring - staf.
16 - NM Natt - Halden
15 - Grenlandskarusellen - 2
15 - Ringerikskarusellen - 2
15 - Trondheim Sprintcup - 2
13 - Drammen City Cup - 2
13 - Oslo City Cup - 1
13 - Sprintcup Bergen - 1
13 - Vestfold Vårcup - 1
12 - Hedmarken Sprint - 3
11 - Kristtornløpet
11 - Vårløpet - Larvik
10 - Blåveissprinten
10 - Per M. Kyviks minneløp
09 - KM Natt - HO og RO
09 - KM Natt - VA
09 - Nattsvermeren
08 - Grenlandskarusellen - 1
08 - Trondheim Sprintcup - 1
07 - Hedmarken Sprint - 2
07 - KM Natt - AOOK
07 - TA-sprintcup - 1
06 - Drammen City Cup - 1
06 - Furunatten - Hedmark Natt Køpp - 1
05 - Ringerikskarusellen - 1
03-05 - Elitserien (SWE)
03-05 - Prague Easter (CZE)
02-05 - JK Trophy (GBR)
01-03 - Påskeløp (DEN)

Mars
28 - Spring Cup - Stafett
27 - Spring Cup - Lang
26 - Spring Cup - Natt staf.
24 - Hedmarken Sprint - 1
23 - Ås by Night & FC - 9
16 - Vinter-Tiomila - 10 / Ås by Night & FC - 8
14 - Nordjysk 2-Dages - 2
13 - Nordjysk 2-Dages - 1
07 - NM-innendørs (uoff)
06 - Heimdal vinter-sprint - 3
05 - Heimdal vinter-sprint - 2
04 - Heimdal vinter-sprint - 1
03 - Vinter-Tiomila - 9
02 - Ås by Night & FC - 7

Februar
28 - MOC - Stafett
27 - MOC - Mellom
26 - MOC - Nattsprint
21 - NAOM - Mellom
20 - NAOM - Sprint
20 - NAOM - Lang
20 - Ytrebygda Rundt
17 - Ås by Night & FC - 6
16 - Portugal O Meeting - 4
15 - Portugal O Meeting - 3
14 - Portugal O Meeting - 2
13 - Portugal O Meeting - 1
09 - Vinter-Tiomila - 8
06-07 - Vinterfiredagers
05-07 - Bergen Sprint Camp
02 - Ås by Night & FC - 5

Januar
27 - Vinter-Tiomila - 7
19 - Ås by Night & FC - 4
13 - Vinter-Tiomila - 6




Mulig relevante artikler