Offisiell resultatliste for Vårløpet
Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon:
Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 10 mai 2015
Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D11-12 | D 11-12N | D13-14 | D13-16 C | D13-16 N | D15-16 | D17- A kort | D17-20 | D21- | D40 | D50 | D60 | D70 | D 80- | H -10 | H11-12 | H 11-12N | H13-14 | H13-16 C | H13-16 N | H15-16 | H17- A kort | H17-20 | H21- | H40 | H50 | H60 | H70 | H 80- | Direkte A | Direkte B | Direkte C | H15-20 B | D15-20 B
N-åpen
1 400 m, 18 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
0 | Amund Wikdahl Bjørgum | Stjørdals-Blink Orientering | 28.02 | 20.01 | ||
0 | Marie Dullum | Stjørdals-Blink Orientering | 24.02 | 17.10 | ||
0 | Ragnhild Fygle | Stjørdals-Blink Orientering | 40.08 | +3.54 | 28.40 | |
0 | Ingrid Dullum | Stjørdals-Blink Orientering | 24.04 | 17.11 | ||
0 | Frida Dahl | Stjørdals-Blink Orientering | 38.08 | +1.54 | 27.14 | |
0 | Emil Gran | OK Skøynar | 31.30 | 22.30 | ||
0 | Kristoffer K. Moen | Freidig | 46.19 | +10.05 | 33.05 | |
0 | Lars Wikdahl Bjørgum | Stjørdals-Blink Orientering | 24.40 | 17.37 | ||
0 | Markus Hovland | Ranheim IL | 45.59 | +9.45 | 32.50 | |
0 | Even Wikdahl Bjørgum | Stjørdals-Blink Orientering | 24.46 | 17.41 | ||
0 | Bente Hovland | Ranheim IL | 46.05 | +9.51 | 32.55 | |
0 | Idun Aaen | Stjørdals-Blink Orientering | 36.14 | 25.52 | ||
0 | Silje Gran | OK Skøynar | 31.28 | 22.28 | ||
0 | Erik Myhr Imsland | Frol IL | 38.34 | +2.20 | 27.32 | |
0 | Laura Hegstad | OK Skøynar | 38.55 | +2.41 | 27.47 | |
0 | Håkon Hallan | OK Skøynar | 13.20 | 9.31 | ||
0 | Malva Kvithammer | Wing OK | 46.24 | +10.10 | 33.08 | |
0 | Marit Kvithammer Flakne | Tydal IL | 46.10 | +9.56 | 32.58 |
D -10
1 600 m, 3 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
0 | Ane Skulbørstad | Stjørdals-Blink Orientering | 47.57 | +26.47 | 29.58 | |
0 | Martine Myhr Imsland | Frol IL | 23.04 | +1.54 | 14.25 | |
0 | Guro Hegstad | OK Skøynar | 21.10 | 13.13 |
D11-12
1 600 m, 1 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iselina Myhr Imsland | Frol IL | 21.58 | 13.43 |
D13-14
2 220 m, 5 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Louise Ronglan | OK Skøynar | 24.14 | 10.54 | ||
2 | Maren Viken | Byåsen IL | 36.39 | +12.25 | 16.30 | |
3 | Hege Hallan | OK Skøynar | 42.48 | +18.34 | 19.16 | |
4 | Mona Eggen Kongsbak | Wing OK | 44.42 | +20.28 | 20.08 | |
5 | Randi Marie Glomsrud | Stjørdals-Blink Orientering | 59.11 | +34.57 | 26.39 |
D15-16
2 940 m, 6 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ane Nielsen Solberg | Stjørdals-Blink Orientering | 29.34 | 10.03 | ||
2 | Vibeke Kvistad Dengerud | Steinkjer OK | 32.32 | +2.58 | 11.03 | |
3 | Ane Marte Vatn | Frol IL | 36.57 | +7.23 | 12.34 | |
4 | Andrine Viken | Byåsen IL | 43.16 | +13.42 | 14.42 | |
5 | Anna Renolen | Wing OK | 49.18 | +19.44 | 16.46 | |
Ingrid Wanvik Krogstadmo | Selbu OK | brutt |
D17- A kort
2 940 m, 2 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hege Hegstad | OK Skøynar | 37.08 | 12.37 | ||
2 | Maj-Lisbet Rønning | Freidig | 1.01.59 | +24.51 | 21.04 |
D17-20
4 370 m, 5 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marte Hoff Hagen | Byåsen IL | 48.45 | 11.09 | ||
2 | Maiken Økern Hågård | Stjørdals-Blink Orientering | 50.25 | +1.40 | 11.32 | |
3 | Kjersti Kvistad Dengerud | Steinkjer OK | 59.28 | +10.43 | 13.36 | |
4 | Marie Dale | Steinkjer OK | 1.21.26 | +32.41 | 18.38 | |
5 | Emilie Liabakk Eriksen | Byåsen IL | 1.27.41 | +38.56 | 20.03 |
D40
4 370 m, 1 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hilde Forbord | Malvik IL | 1.02.11 | 14.13 |
D50
2 940 m, 7 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gerd Bjørseth | Krokstadøra IL | 35.00 | 11.54 | ||
2 | Guri Bjørndal | Byåsen IL | 35.17 | +0.17 | 12.00 | |
3 | Karin Galaaen | Selbu OK | 39.21 | +4.21 | 13.23 | |
4 | Nina-Beate Liabakk | Byåsen IL | 42.54 | +7.54 | 14.35 | |
5 | Åse Rita Ellingsen | Wing OK | 46.31 | +11.31 | 15.49 | |
6 | Gunhild Bredesen | Verdal OK | 56.00 | +21.00 | 19.02 | |
0 | Randi Jensen | Frol IL | diskvalifisert |
D60
2 140 m, 1 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elin Fiskvik | OK Skøynar | 36.28 | 17.02 |
H -10
1 600 m, 1 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
Hallvard Hellevik | Freidig | brutt |
H11-12
1 600 m, 3 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andreas Korstad | Stjørdals-Blink Orientering | 21.22 | 13.21 | ||
2 | Fredrik Møller | Stjørdals-Blink Orientering | 26.32 | +5.10 | 16.35 | |
3 | Sverre Hellevik | Freidig | 31.06 | +9.44 | 19.26 |
H 11-12N
1 400 m, 2 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sigurd Vatn | Frol IL | 16.12 | 11.34 | ||
2 | Amund Drage | Malvik IL | 37.23 | +21.11 | 26.42 |
H13-14
2 220 m, 5 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marius Møller | Stjørdals-Blink Orientering | 18.54 | 8.30 | ||
2 | Trym Nergård Rønning | OK Skøynar | 20.38 | +1.44 | 9.17 | |
3 | Simen Hegstad | OK Skøynar | 23.32 | +4.38 | 10.36 | |
4 | Einar Eide | Byåsen IL | 24.58 | +6.04 | 11.14 | |
5 | Hallvar Hallan | OK Skøynar | 25.22 | +6.28 | 11.25 |
H13-16 C
1 600 m, 1 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Øystein Vidarsson Haukaas | Stjørdals-Blink Orientering | 30.48 | 19.15 |
H15-16
4 370 m, 7 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anders Haugskott | OL Trollelg | 53.28 | 12.14 | ||
2 | Emil Aaen | Stjørdals-Blink Orientering | 55.29 | +2.01 | 12.41 | |
3 | Audun Wanvik Haugen | Stjørdals-Blink Orientering | 59.15 | +5.47 | 13.33 | |
4 | Andreas Glomsrud | Stjørdals-Blink Orientering | 1.03.07 | +9.39 | 14.26 | |
5 | Are Lodgaard | Byåsen IL | 1.06.03 | +12.35 | 15.06 | |
6 | Morten Svendgård | OK Skøynar | 1.13.25 | +19.57 | 16.48 | |
0 | Andreas Ronglan | OK Skøynar | diskvalifisert |
H17-20
5 520 m, 4 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olav Andreas Remmen | OL Trollelg | 49.13 | 8.54 | ||
2 | Endre Aaen | Stjørdals-Blink Orientering | 51.33 | +2.20 | 9.20 | |
3 | Ole Wanvik Haugen | Stjørdals-Blink Orientering | 56.08 | +6.55 | 10.10 | |
4 | Trygve Lægran | Steinkjer OK | 1.00.28 | +11.15 | 10.57 |
H21-
7 200 m, 7 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian Kvithammer | Wing OK | 1.05.42 | 9.07 | ||
2 | Roar Skulbørstad | OL Trollelg | 1.05.49 | +0.07 | 9.08 | |
3 | Atle Dengerud | Steinkjer OK | 1.05.52 | +0.10 | 9.08 | |
4 | Joakim Blix Prestmo | Bækkelagets SK | 1.14.48 | +9.06 | 10.23 | |
5 | Agnar Renolen | Wing OK | 1.18.57 | +13.15 | 10.57 | |
6 | Stig Magnar Løvås | Freidig | 1.19.57 | +14.15 | 11.06 | |
7 | Helmer Volden | Wing OK | 1.20.29 | +14.47 | 11.10 |
H40
5 520 m, 9 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rune Stræte | Wing OK | 59.29 | 10.46 | ||
2 | Otto Richard Eide | Byåsen IL | 59.30 | +0.01 | 10.46 | |
3 | Arild H Clausen | Freidig | 1.00.45 | +1.16 | 11.00 | |
4 | Ingebrigt Fuglem | Malvik IL | 1.00.53 | +1.24 | 11.01 | |
5 | Joar Svendgård | OK Skøynar | 1.09.09 | +9.40 | 12.31 | |
6 | Jens Kjetil Mehammer | Wing OK | 1.13.46 | +14.17 | 13.21 | |
7 | Harald Storrønning | Byåsen IL | 1.16.06 | +16.37 | 13.47 | |
8 | Øystein Wiggen | Byåsen IL | 1.18.43 | +19.14 | 14.15 | |
9 | Per Ivar Skinderhaug | Wing OK | 1.32.08 | +32.39 | 16.41 |
H50
4 370 m, 7 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frode Haugskott | OL Trollelg | 42.20 | 9.41 | ||
2 | Haakon Arnesen | Byåsen IL | 43.54 | +1.34 | 10.02 | |
3 | Øyvind Schjelderup | Freidig | 46.23 | +4.03 | 10.36 | |
4 | Pål Wærum | Steinkjer OK | 57.11 | +14.51 | 13.05 | |
5 | Knut Hagen | Byåsen IL | 58.39 | +16.19 | 13.25 | |
6 | Geir Paulsen | OL Trollelg | 1.03.59 | +21.39 | 14.38 | |
7 | Helge Eriksen | Byåsen IL | 1.07.22 | +25.02 | 15.24 |
H60
2 940 m, 11 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Einar Lund | Hamar OK | 29.19 | 9.58 | ||
2 | Tore Angell-Petersen | Freidig | 31.13 | +1.54 | 10.37 | |
3 | Helge Revhaug | Ringerike OL | 32.16 | +2.57 | 10.58 | |
4 | Knut Lillealtern | Freidig | 34.06 | +4.47 | 11.35 | |
5 | Svein Holberg | OK Skøynar | 35.17 | +5.58 | 12.00 | |
6 | Rolf Karset | Steinkjer OK | 43.05 | +13.46 | 14.39 | |
7 | Tom Bugge | Byåsen IL | 44.01 | +14.42 | 14.58 | |
8 | Olav Magne Svendgård | OK Skøynar | 44.17 | +14.58 | 15.03 | |
9 | Tor Gjermstad | Wing OK | 44.44 | +15.25 | 15.12 | |
10 | Jens Øystein Gjersvold | Nidarøst OK | 46.55 | +17.36 | 15.57 | |
11 | Anders Waage | Freidig | 51.47 | +22.28 | 17.36 |
H70
2 140 m, 5 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gunnar Østerbø | Freidig | 23.40 | 11.03 | ||
2 | Roar Forbord | Malvik IL | 24.20 | +0.40 | 11.22 | |
3 | Stig Arild Haugskott | OL Trollelg | 28.33 | +4.53 | 13.20 | |
4 | Magnus Landstad | Freidig | 31.15 | +7.35 | 14.36 | |
5 | Robert Strøm | Wing OK | 34.34 | +10.54 | 16.09 |
H 80-
2 140 m, 1 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johannes Sollid | Verdal OK | 43.47 | 20.27 |
Direkte A
5 520 m, 4 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gunnar Vatn | Frol IL | 53.24 | 9.40 | ||
2 | Arne Okkenhaug | Verdal OK | 1.11.53 | +18.29 | 13.01 | |
3 | Arild Heggeset | Freidig | 1.13.41 | +20.17 | 13.20 | |
4 | Kurt Amundsen | NOTEAM | 1.18.27 | +25.03 | 14.12 |
Direkte B
2 220 m, 6 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Geir Arne Lodgaard | Byåsen IL | 23.04 | 10.23 | ||
2 | Sina Blix Prerstmo | Wing OK | 26.12 | +3.08 | 11.48 | |
3 | Svein Håve | Byåsen IL | 30.18 | +7.14 | 13.38 | |
4 | Sigrid Solheim | Stjørdals-Blink Orientering | 31.50 | +8.46 | 14.20 | |
5 | Åse Græe | Steinkjer OK | 39.02 | +15.58 | 17.34 | |
6 | Kari Lilleateren | Freidig | 41.06 | +18.02 | 18.30 |
Direkte C
1 600 m, 1 startende deltakerePlass | Navn | Organisasjon | Tid | Diff | Km-tid | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lars Erik Uglemsmo | Selbu OK | 24.32 | 15.20 |
Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.